Únor 2012


E!Online Spoiler Scoop: Děj v TSC se údajně definitivně zamíchá

29. února 2012 v 14:42 | TSC Team (píše Trill)
Leslie v Los Angeles: Chvíli nic nebylo o Secret Circle. Co přijde?
The Secret Circle se chystá zapojit do něčeho trošku většího, než je jen čarodějnictví. Ne o moc většího, jen… ke konci světa! (ďábelský smích). OK, není to zrovna konec světa, jako konec světa, co má nastat podle Mayského kalendáře v prosinci 2012. Přesto, děj v TSC se teď totálně zamíchá.

Diary 0.7 » Liarka si dáva pauzu ;)

28. února 2012 v 20:59 | TSC Team (píše Liarka) |  Diary
Myslím, že sa to dalo celkom očakávať a dúfam, že to pochopíte. Kedže takto o dva týždne už budem plná stresu ohľadom monitorov ktoré budú takto o dva týždne v stredu, dávam si na tú dobu (2 týždne) pauzu od blogu. V podstate sa chcem pokúsiť dať si pauzu celkovo od netu a zabrať s matikou a slovinou (hlavne s tou slovinou) aby som ten monitor nedokašlala na plnej čiare. Myslím, že aj na mojej "aktivite" bolo vidno, že už nestíham. Obiehať sa budem snažiť, len tu nebudú články odo mňa len od Ally a Trill :) Niet pochýb, že to dievčatá zvládnu aj bezo mňa a že si ani nevšimnete, že tu dva týždne nič nepridám. :D Vrátim sa asi v piatok (17.3.) aj s titulkami k novej epizode, no možno aj skôr. Dúfam, že ste pochopili obsah toho článku, lebo som dneska mierne nevyspatá a už ani nevnímam, že ťukám do klávesnice :D Každopádne, na tomto blogu ma uvidíte až o tie dva týždne :)


Brittany Robertson na natáčení 15. epizody

27. února 2012 v 16:08 | TSC Team (píše Trill)
I když 15. epizoda už je za námi, objevily se tyto skvělé fotky :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Promo photo Update

27. února 2012 v 15:44 | TSC Team (píše Trill)
Objevily se nové fotky ke starému promo shootu.
imagebam.com imagebam.com

Natasha Henstridge & Gale Harold at Elton John’s Oscar Party

27. února 2012 v 15:38 | TSC Team (píše Trill)
Natasha má samo o sobě krásné šaty, akorát mi přijde, že jí nesedly. Gale zvolil celočernou a tím nic ani zkazit nemohl :) No, posuďte sami :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Secret Circle Preview at Wonder Con

25. února 2012 v 15:46 | TSC Team (píše Liarka) |  TSC Informations
16. Března se bude konat před-promítání 17. epizody "Curse" ze seriálu The Secret Circle.
Kromě toho, WBTV bude prezentovat ne jedno, ale hned dvě projekce výhradně pro Wonder Con diváky, nabídne fanouškům ukázku - na velké obrazovce - z The Secret Circle 1x18 a promítat 1x17 šest dní před tím, než se objeví ve vysílání CW (22. Března ).
Takže, pokud se tam z vás někdo chystá (o čem dost pochybuji, ale i tak) lístky si můžete zakoupit na tomto odkazu. A když tam budete cestovat určitě se pro mě zastavte: D

Stills » 1x16 "Lucky"

24. února 2012 v 21:44 | TSC Team (píše Liarka)
Koněčne se objevili nové stillky k 1x16 "Lucky"
image host image host image host image host

Synopsis » 1x16 "Lucky"

24. února 2012 v 21:44 | TSC Team (píše Liarka)
Cassie konfrontuje svého otce, Diana najde lásku a Faye zvětší napětí mezi ní a Leem. Cassie přichytí Blackwella potulujícího se kolem opuštěného domu. Poté, co se s tím svěří Adamovi, jí řekne, že hledal zařízení, které odebere moc čarodějům a očividně je zpět ve svých způsobech. Faye přijde ke Leemu domů, aby ho pozvala na charitativní večírek a je zaskočená, když ji ve dveřích přivítá Eva, která tvrdí, že je Leeho přítelkyně. Mezi tím, Melissa podporuje Dianu, aby začala chodit s někým normálním a navede ji směrem k novému přitažlievému klukovi ve městě. Dawn běží za Blackwellem do školy, ale jejich setkání není takové, jaké ho očekávala.