Leden 2012

Bloodrose//Oběť Kapitola 14. CZ

31. ledna 2012 v 19:56 | TSC Team (píše Trill)
Nesnáším tuhle kapitolu. Jelikož osoba, která v ní zemře je sice úplně vedlejší, nepotřebná postava, ale stejně byla můj nejoblíbenější mužský charakter série.
Další kapitola bude podle počtu komentářů! Takže záleží na vás!
Klidně rozebírejte i děj :D

-->>>Stáhnout


Návštěvnost (23.1. 2012 - 29.1. 2012

30. ledna 2012 v 13:57 | TSC Team (píše Ally) |  Návštevnosť
Pondeli: 136
Utery: 139
Streda: 167
Ctvrtek: 142
Patek: 147
Sobota: 195
Nedele: 215

Celkem: 1141
Opět děkuji za pěknou návštěvnost :)

Bloodrose//Oběť Kapitola 13. CZ

29. ledna 2012 v 20:01 | TSC Team (píše Trill)
Máme tu další kapitolu. Jinak mimochodem, s překladem jsem momentálně přesně v polovině :D Ale ještě bude polovina čekat :D A na vás polovina + čtyři kapitoly :D Tak ale dost tlachání, užijte si dnešní cestu za získáním Eydisu.
Další kapitola bude podle počtu komentářů! Takže záleží na vás!
Klidně rozebírejte i děj :D

-->>>Stáhnout


Diskuze: Jak to bude s Adamem a Dianou?

29. ledna 2012 v 13:36 | TSC Team (píše Trill) |  Diskusie
Asi už jste si všimli, že se v stillskách na nadcházející epizodu objevilo taky pár fotek, kde se k sobě Diana a Adam docela mají. V epizodě jedenácté se však zase zdálo, že Adam zaslíbil své srdce Cassie. A v minulé epizodě do toho všeho přicestoval zpět Jake. Tento čtyřúhelník tedy začíná být komplikovanější a komplikovanější.
V minulé epizodě jsme ovšem mohli vidět Adama a Dianu v důvěrném rozhovoru. A teď tohle. Myslíte, že by jejich vztah zase mohl pokračovat? Nebo podle vás zůstanou jen důvěrnými přáteli a veškeré tohle objímání a rozhovory je čistě kamarádské?


2. Sneak peek k 1x13 Medallion

29. ledna 2012 v 10:11 | TSC Team (píše Ally) |  TSC Videos
Vypadá to, že Adam pěkně žárlí :D


Cassie: Je všechno v pořádku? Stalo se něco mezi tebou a Dianou?
Adam: Ne. Jen se o něčem zmínila. Kopalas do hrobu svého otce? s Jakem?
Cassie: Řekla ti to.
Adam: A to jako neměla? Teď máš s Jakem temná tajemství?
Cassie: Vím, že to zní špatně.
Adam: Cassie, je to špatné.
Cassie: Adame, můj otec na té lodi nezemřel. Viděla jsem ho odejít a musím zjistit,
jestli je někde tady.

Kdo byla ta záhadná dívka, která viděla Cassie ve vzpomínkách na lodi?

28. ledna 2012 v 17:11 | TSC Team (píše Liarka) |  TSC Informations
Zopakujme si tu scénu: Loď nekontrolovatelně hoří, mužský náhrdelník padá a Cassie se zoufale snaží komunikovat s mrtvými lidmi na lodi v Jakeovej paměti v 12.tej epizodě The Secret Circle. Co na tom potřebuje vysvětlení? Například dívka, která Cassie říká "rychle dívka" a utíká ven.
Ukázalo, že je to jen Lucy, která přišla do Jakeovej paměti varovat Cassie před fiktivním kouřem. Zdá se, že Lucy byla blízká Cassiinej matce Amelio a může vrhnout trochu světla na temnp magii kolující v rodině.
Takže, byla Lucy na lodi v noc požáru nebo to byla jen Cassiina halucinace? Vzhledem k tomu, že Jakeova matka, Sara Armstrong, ji oslovila Lucy, pravděpodobně tam tehdy byla-což znamená, že její minulé já, vidělo Cassiine budoucí já.
Zdá se, že Lucy nám má ještě co vysvětlovat a určitě tak učiní v nejbližších částech The Secret Circle.

Britt Robertsonová o trojuhelníku Adam-Cassie-Jake

28. ledna 2012 v 16:48 | TSC Team (píše Liarka) |  Brittany Robertson Interviews
Britt Robertsonová se na festivalu Sundace v jednom rozhovoru vyjádřila na téma milostného trojúhelníku Adam-Cassie-Jake.
"Myslím, že vždy je zábavné hrát trojúhelník." řekla Robertsonová. "Pro mou postavu, Cassie, je Adam druh lásky na první pohled, dobrý chlap v jejím životě reprezentující její dobrou stránku. Je zde tmavší, špatná magie, která je v ní zabydlený a to zase reprezentuje Jake. Takže je to přetahování lanem, ne jen stav její mysli, ale s jejím srdcem a pocitmy, se za okamžik bude s těmito možnostmi pohrávat. Zůstaňte naladěni. "

Bloodrose//Oběť Kapitola 12. CZ

28. ledna 2012 v 11:12 | TSC Team (píše Trill)
Myslím, že jsme právě na cestě k získání Eydisu :D Tak přeji příjemné počtení.
Další kapitola bude podle počtu komentářů! Takže záleží na vás!
Klidně rozebírejte i děj :D

-->>>Stáhnout


Co chybí v The Secret Circle?

27. ledna 2012 v 21:46 | TSC Team (píše Liarka) |  TSC Informations
Na internetu jsem našla seznam věcí, které podle jisté stránky v The Secret Circle chybí.Zcela s nimi souhlasím a tak jsem vám je přeložila. Je to velmi obrazný překlad:)

1. Uvolněného Adama. Thomas Dekker je dynamický a magický herec. Je to jeden z nejtalentovanějších herců. Milujeme všechny jeho tmavé řasy. Ale v The Secret Circlenehraje jeho silné stránky, je to jako hodit mokrý ručník na jakékoliv jiskry. Adam, jak se zdá, žije v neustálém nesouhlasu, ať už jde o jeho přátele, nebo otce. Málokdy udělá něcopořádně. Místo toho se jen pohybuje okol a čeká dokud to někdo udělá za něj. Ten chlappotřebuje více osobnosti-a to rychle. Doporučujeme ho nechat posednout zlom a pak ... tozlo v něm nechat navždy. Ten chlap byl učiněn jako romantický snílek. Dejte nám něco z čeho půjdeme do kolen.
2. Použijte talen který máte. Gale Harod a Jessica Parker Kennedy jsou geniální herci apřitom jsou odsouváni na vedlejší kolej a to až příliš často. Gale Haroldovo nenarostearmáda fanoušků tím že bude běhat v pozadí. Je schopen celou show nést, dejte mu něco(kromě napravování špatné Dawn) a jsme si jisti že získá zpět svou charisma z prvníepizody. Co se týče Kennedyové, tu ta již byla zmiňovaná v nedoceněných hvězdách roce 2011. A všichni to mysleli vážně.
3. Oblečte si trička. Ty ne, Chris Zylka. Skříň této show potřebuje vážně předělat. Herci vThe Secret Circle jsou nejmladší v síti-tak proč každý vystavuje ven svůj výstřih? Dostzmiňované byly i Cassine šaty v jedné epizodě. Vážně CW, měli byste si sehnat peníze navíce kusů látky. Netvrdíme, že se každý má oblékat jako Elena Gilbert-to je velmi nudné-ale určitě existuje způsob jak vypadat pěkně a sexy beze strachu že vám selhala skříň.
4. Přesunout, prosím. Vážené CW: přesuňte The Secret Circle na jinou noc. Mít ho hned po The Vampire Diaries, které vždy překonává očekávání, jen těžko zanechává pozornost na další věci. A to je problém.