Prosinec 2011

Episode Stills 1x11 Fire/Ice

31. prosince 2011 v 13:34 | TSC Team (píše Ally)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Synopsis » 1x12 Witness

30. prosince 2011 v 18:30 | TSC Team (píše Liarka) |  TSC Informations
JAKE SE VRACÍ A NABÍZÍ CASSIE MOŽNOST ZJISTIT CO SE STALO PŘED ŠESNÁCTI LETY-Jake se vrací do Chance Harbor aby varoval Cassie, že pokud nezjistí jako byl zabit její otec před šestnácti lety na lodi, setká se se stejnou smrtí. Jake navrhne extrémně nebezpečnou metodu jako konečně odhalit co se stalo v ten osudný den, ale Adam a Diana mají podezření že má i postranní úmysly. Ve snaze získat si dalšího, se Charles a Dawn pokusí získat Ethana na palubu jako spojence. Faye uvízne v nebezpečné situaci, kdy se jeden z Lee-ových přátel, Callum, zastaví v obchodě.

5 Věcí, které musíte vědět o desáté epizodě "Darkness"!

29. prosince 2011 v 21:29 | TSC Team (píše Liarka) |  TSC Informations
1. JAKE. Naposledy jsme ho viděli jak odchází na lodi, ale uvidíme ho brzy znovu v "Darkness". Jakou roli hraje v epizodě? Budeš se muset dívat a uvidíš! Ale naštěstí, narozdíl od ostatních epizod, to není žádná další splátka "The Jake Show" - v popředí bude zase Cassie, tak jak to má být.
2. BABIČKA DEEDEE MCCALL. Je téměř neuvěřitelné že Stepfanie Kramerová by mohla hrát babičku, nebo dokonce matku Gale Harolda, který sám hraje rodiče. Netuším kolik má let, ale na mě působí velmi mladě, vzhledem ... Na druhé straně, CW je místem kde Jasmine Guy může hrát babičku. Alespoň ve Vampire Diaries vysvětlují, že čarodějnice stárnou pomaleji a myslím že vysvětlení v TSC je, že lidé měli děti velmi mladí v Chance Harbor. Ale i tak ... Stepfanie přichází do města jako matka Charlese Meade a babička Diany. Určitě to bude zajímavé.
3. CASSIENA TEMNOTA. Cassie se Adamovi svěří se svým trápením a bude tu i drama, když Diana zjistí co se děje. Určitě bude úžasně sledovat Cassie jak se zmocňuje černé magie, ale i když vím že Britt Robertson je skvělá herečka, nedokážu si představit jak hraje někoho špatného, pracujícího s černou magií. Ale s jistotou mohu říci, že Cassie určitě najde způsob jak všech umlčet.
4. MELISSA, POSKOK. Sice Melissa řekla že se nehodlá hrát na poskoka Faye, ale Jessica Parker Kennedy znovu zažije něco co ji přiměje znovu se motat kolem Faye. Uvidíme něco nového. Možná zjistíme že právě Melissa je druhý potomek Balcoina.
5. FAYE SI JDE PRO POMOC. Faye půjde za někým, kdo se jmenuje Lee, aby jí pomohl získat zpět její vlastní moc. Děvčata (možná i někteří kluci) by se mohly zadíval do jeho očí ... (Hej, CW, proč nemáme nějakou promo fotografii tohoto chlapíka?) Fayeno pátrání však přináší odhalení, které může doručit jen Faye. To se mi líbí.

Happy Birthday» Thomas Dekker

28. prosince 2011 v 19:39 | TSC Team (píše Liarka) |  Thomas Dekker Others
Má neuvěřitelné řasy, okouzlující úsměv, je sexy a dnes slaví narozeniny - THOMAS DEKKER. Všechno nejlepší:)

Jaké Vánoce měli hvězdy seriálu "The Secret Circle"?

28. prosince 2011 v 15:49 | TSC Team (píše Liarka) |  Twitter photos
Shelley Hennig (Diana) strávila přes Vánoce delší čas se svou nejlepšou kamarádkou Martine.
image host
Phoebe Tonkin (Faye) strávila Vánoce poboku své rodiny a pejska:) Od sestry dostala knížku, kterou můžete vidět na obrázku.
image host image host
Thomas Dekker (Adam) na Vánoční svátky navařil hodně jídla a věnoval se nadaci v boji proti Alzheimerově chorobě.
image host
Chris Zylka (Jake) dva dny před Vánocemi odcestoval do Ohio-a:) Bohužel nepřidal žádnou fotku, ale doufám že Vánoce si užil. Britt Robertson (Cassie) a Jessica Parker Kennedy (Melissa) na Twitter nepřidali žádné zprávy o jejich Vánocích, ale také jejich měli určitě krásné.

Dekker Daily Birthday Project

28. prosince 2011 v 15:09 | TSC Team (píše Liarka) |  Thomas Dekker Videos
Thomas Dekker vypráví o narozeninovém projektu na stránce Dekker-daily :) Je to víceméně zaměřené na pomoc lidem z Alzheimerovou chorobou, jejíž nadaci podporuje. Vícero jistě víte že ho k tomu vede hlavně to, že jeho otec umřel právě na tuto nemoc :(


J.P.Kennedy: Super 8 Los Angeles Premiere

28. prosince 2011 v 14:26 | TSC Team (píše Trill)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

J.P.Kennedy: Premiere at Toronto International Film Festival

28. prosince 2011 v 14:24 | TSC Team (píše Trill)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

J.P.Kennedy: NBC Universal's 2010 Upfront

28. prosince 2011 v 13:45 | TSC Team (píše Trill)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Phoebe Tonkin photoshoot 1.2

28. prosince 2011 v 13:42 | TSC Team (píše Trill)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com