Říjen 2011

Potvrzena sedmitýdenní pauza v TSC

31. října 2011 v 19:01 TSC Informations
Americká stanice CW dnes oficiálně potvrdila, že seriál The Secret Circle bude mít ve vysílání dlouhou sedmitýdenní pauzu. Do konce roku 2O11 už nás tedy čekají jen dvě epizody. Ta poslední bude odvysílána 10. listopadu. Zpět na obrazovky se The Secret Circle vrátí nejspíš v prvním lednovém týdnu.

Smůla, sedm týdnů je dlouhá doba. Doufala jsem, že bude jen klasická vánoční pauza v podobě dvou týdnů. Ale co můžeme dělat... Aspoň se budeme mít po Vánočních prázdninách na co těšit :D


Phoebe Tonkin mluví o své roli, knihách a čarodějnictví

31. října 2011 v 15:39 Phoebe Tonkin Interviews
Co tě přivedlo k roli Faye?
Phoebe Tonkin:
Jsem velká fanynka Kevina Williamsona a myslím si, že scénář pro pilotní díl byl úžasný! Udělala jsem malý průzkum knih a příběhu předtím, než jsem šla na konkurz. Měla jsem scénář pro Faye a Dianu, abych byla upřímná, hrála bych jakoukoliv roli, prostě jsem se naprosto zamilovala do nápadu pro pilotní díl! Ale pak jsem skončila jako Faye a jsem ráda, že to tak dopadlo, protože zbožňuju, že jí hraju. Myslím, že je trochu komplikovanější, myslím, že je zábavná. Je to zkrátka skvělá role.

Co si užíváš nejvíc? Je to trochu mrcha. Má postoj. Co je na jejím hraní to nejzábavnější?
Phoebe Tonkin: Myslím…jo, naprosto miluji, když dostanu scénář, protože je tu tolik vážně úžasných scén a jsem moc vděčná Andrewovi a Kevinovi a všem scénáristům, že mají smysl pro humor, protože to je vážně skvělé. Ale baví mě hrát druhou stranu této typické zlé holky. Myslím, že je nudné sledovat někoho, kdo je po

Konkurz na spoluadminku

30. října 2011 v 19:23 | Trill

Ahoj, ačkoliv to zatím dvě zvládáme, říkáme si, nějaká ta pomocná ruka se hodí vždycky. Proto jsme se rozhodly vyhlásit konkurz na spoluadminku. Pro zájemce je zde pár podmínek:
1) Musíš znát seriál TSC, mít zkouknuté všechny díly, co zatím vyšly a něco o seriálu vědět
2) Musíš mít nějaké zkušenosti s blogováním
3) Měla bys umět trochu anglicky - aspoň na to, abys byla schopná z AJ překládat články, popř. bychom se v budoucnosti domluvili na spolupráci s titulky
4) Bylo by dobré, abys dokázala psát články v českém jazyce

Pokud tato kritéria splňuješ a ráda by ses stala naší spoluadminkou, vyplň tuhle přihlášku a my ti dáme vědět. (Pokud ti není příjemné psát o sobě informace do komentářů, můžeš nám napsat na e-mail thesecretcircle-fan@seznam.cz )
*Přezdívka
*Věk
*Pokud máš, tak blog
*Pokud chceš, tak krátce něco o sobě
(nemusí to být životopis, stačí pár slov, např: Jsem spolehlivá, bydlím v Olomouci a mám ráda psy)
*Proč by ses ráda stala naší spoluadminkou
*Dobré by bylo ICQ

Pokud se nějaká zájemnkyně najde, byly bychom rády ;)

Johna R. Bourna na Twitteru

30. října 2011 v 12:28 | Ally |  TSC Others
imagebam.com
Ahoj, kdyby někdo z vás měl zájem, tak si na Twitteru můžete přidat Johna R. Bourna, který v TSC hraje zlého lovce čarodějek Isaaca.
Na Twitteru je jako @ iamjrbourne.
Psaní na Twitteru má v oblibě, dokonce na něj přidal společnou fotku s Britt Robertson, kterou můžete vidět nalevo :)

Brittany Robertson Photoshoot // Unknown year // 0.2

30. října 2011 v 11:14

Vypadá to spíš na výběr fotek ze starých photoshootů, Brittany tam vypadá hodně mladě ;)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Andrea Cremerová - Smečka

29. října 2011 v 22:41 | Trill |  Books
Tak nás s Ally napadlo, že bychom sem mohly hodit i něco trochu z literárního soudku - jmenovitě rubriku Books zaměřující se na hodnocení různých knih, co jsme četly. Dnes začneme jedním exkluzivním kouskem, takže nic pro ty, co nejsou na bezprostřední vychvalování místo rozpitvávací recenze :D Aspoň vám něco doporučíme.

Název:
Smečka (Nightshade)
Autorka: Andrea Cremerová
Žánr: Fantasy, romantika
Popis: Život Cally Torrové se ve skutečnosti vždy točil jen kolem jednoho životního poslání. Vezme si za muže Reniera Larocheho a spolu se stanou vůdci nově vytvořené smečky Ochránců, neboli - jestli chcete - vlkodlaků, co se podřizují společenství Strážců a jejichž úkolem je chránit hory střežící mnohé záhady. Tohle bylo Calle předpovězeno její smečkou od narození a je to věc, s kterou se nedá hnout. Calla sama to tak bere.
Jenže to by nebylo ono, kdyby se zde nevloudilo ono osudné slovíčko dokud. Ano, celá ta věc se zdá být v pořádku, dokud se na scénu nepřimotá zpočátku neznámý turista terorizován medvědem na území Ochránců. Tento turista se jmenuje Shaye. A naší Calle změní život.


Entertainment Weekly o nadcházejících epizodách

29. října 2011 v 20:22 TSC Informations
Entertainment Weekly mají pro nás spoiler o nadcházajících epizodách:
Kriselda: Ocenila bych nějaký spoiler o The Secret Circle. Děkuji.
EW: Spoiler máme. Než nastane pauza po první polovině série, uvidíme Jakea a Cassie, jak začínají pátrat po více informacích z Cassiiné minulosti v naději, že naleznou něco víc o její síle. Arlen Escarpeta zde též splní svoji část jako bratranec Melissy, Holden, jehož příchod nejvíce zaujme Dianu.

Sledovanost epizody Masked

29. října 2011 v 13:12
Sedmá epizoda odvysílána ve čtvrtek nesla název Masked - maskovaný. Maskovanými však pro nás nejsou statistiky sledovanosti. Tentokrát se sledovanost opět zvedla, jaj! A to přesně na 2,33 milionů, což znamená o 220 000 diváků - a to je dovoluji si podotknout krásné číslo. Jen tak dále!